Hakkımızda

Alagöz Hukuk Bürosu, deneyimli ticaret hukuku avukatlarından oluşan bir hukuk bürosudur. Ekibimiz, girişimcilerin ve işletmelerin başarılı olmasına yardımcı olmak üzerine uzmanlaşmıştır. Alagöz Hukuk Bürosunun kendine has multidisipliner yaklaşımı sayesinde sorunlara odaklanmak yerine gelişime odaklanabilirsiniz.

Alagöz Hukuk ile iletişime geçin; size iş kurmanızda, işinizi büyütmenizde ve hukuki sorunlarınızda ulusal ve uluslararası işbirliklerimizle nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.
Sizin için geliştirdiğimiz bütüncül yaklaşımlı – mulltidispliner prensipli özel çözümlerimiz ile, karşılaşabileceğiniz sorunları düşünmek ve başa çıkılması gerekenler listeleriyle uğraşmak yerine sürdürülebilir gelişme ve büyümeye odaklanmanızı sağlıyoruz.

Alagöz Hukuk Bürosu, finans sektöründe bir düzineden fazla yüksek profilli şirkete Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Kamu İhale Kurumu (KİK), Rekabet Kurumu, Özelleştirme İdaresi Başkan gibi Kurumlarına yönelik farklı ihtiyaçlarını karşılamak için etkin, verimli ve yaratıcı hukuki hizmetler sunmaktadır.
Alanında uzman ekibimiz ile hiçbir yasal sorunla karşılaşmadan büyümeye odaklanabilmeniz için, şirketinizin iştiraklerinizin, ortaklarınızın ve işbirliklerinizi de kapsayacak şekilde değerleme sunmaktadır.
Alagöz Hukuk Bürosu olarak kendimizi sadece avukatlar olarak görmüyoruz, sizinki gibi işletmelerin karmaşık hukuk ortamında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olan danışmanlar olarak çalışıyoruz. Hukuk uzmanımız sizi sadece davaya yol açabilecek hususlarda uyarmakla kalmayacak, herhangi bir aksilik olması durumunda da sizi korumak için en uygun şekilde istişare edilerek tavsiyeler sunuyoruz.
Şirketinizi büyütme ve geliştirme yolunda, sorumluluk belirlendiğinde, büyümenin tüm aşamalarında sizleri desteklemek için uygun stratejileri, üst yönetim ekibinizle uyum içinde geliştirme ve uygulama becerimizin en çok takdir edilen hizmetlerimizden olduğunu belirtmekten büyük gurur duyuyoruz.
Alagöz Hukuk Bürosu olarak en yüksek küresel standartları yerel uzmanlıkla birleştirmekten gurur duyuyoruz. Stratejimiz, size dünya standartlarında bir hizmeti multidisipliner yaklaşım içinde sunma amacı ile desteklenmektedir.

Önde gelen şirketlerin birçoğu Alagöz Hukuk Bürosu’na sadece hukuki uzmanlık için değil, iş açısından kritik konular ve pazar fırsatları hakkında tavsiye almak için başvurmaktadır. Ticari alanda olduğu kadar, idari ve yasal düzenlemeler ve uygulamalar alanında da en üst düzeyinde uygulama yapıyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İşbirliğinin, meslektaş dayanışmasının ve ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz. Bu nedenle şeffaflık ve ulaşılabilirlik temelinde çalışmak ana prensiplerimizden en önemlisini oluşturuyor.
Ankara, İzmir, Adana, Kayseri, Bursa, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerindeki kardeş bürolarımız, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri ve Rusya, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Afganistan ve Kuveyt gibi pek çok ülke ile kurduğumuz işbirliklerimiz ile hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda Alagöz Hukuk Bürosu, hem uluslararası hukukta hem de Türk Hukukunda sınır ötesi işlem esnekliği ile yerli ve yabancı müvekkillerimize aktif, etkin ve özel ihtiyaçlarına uygun tam kapsamlı hukuki hizmet sunuyoruz.